Ani Lorak Turkish Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ani Lorak Turkish Fan Forum

Ani Lorak Türkiye Fan Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ani Lorak & Murat

+2
Xx_eurovisionboy_xX
AngelKarolina
6 posters
YazarMesaj
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPtsi Haz. 29, 2009 7:31 pm

Ani Lorak & Murat 85755-9b1ac-17576494-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755-51f91-17369477-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755-53079-16099005-m549x500

En son AngelKarolina tarafından Ptsi Tem. 06, 2009 2:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPtsi Haz. 29, 2009 7:34 pm

Ani Lorak & Murat 85755--9240195-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755--9240198-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755-2bdec-16312856-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755--9129279-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755--9129271-m549x500

Ani Lorak & Murat 85755--9129258-m549x500
Xx_eurovisionboy_xX

Xx_eurovisionboy_xX

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPtsi Haz. 29, 2009 8:08 pm

çok güsel çıkmış cnm benim özellikle son 3 fotoda:))
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptySalı Haz. 30, 2009 12:09 pm

Xx_eurovisionboy_xX demiş ki:
çok güsel çıkmış cnm benim özellikle son 3 fotoda:))

Evet.Bi de 2. fotoda çok şeker Wink
'Lilith.
Admin
Admin

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptySalı Haz. 30, 2009 6:57 pm

Tşekkürler Ani Fan Very Happy Hayatım her fotosunda çok tatlı çıkmş zaten : Very Happy
https://anilorakturkeyfan.4umer.com
Xx_eurovisionboy_xX

Xx_eurovisionboy_xX

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptySalı Haz. 30, 2009 7:51 pm

Şu kahrolası Philip gene orda yha uff onun yerinde bn olcam ki:))
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 12:21 pm

Adamın ne özelliği var anlamadım.Alttarafı Shady Lady'nin sözlerini yazmış. Smile
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 12:24 pm

Miss Karolina demiş ki:
Tşekkürler Ani Fan Very Happy Hayatım her fotosunda çok tatlı çıkmş zaten : Very Happy

Ne demek Ani için feda olsun her şey Smile
bengisu381

bengisu381

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPaz Tem. 05, 2009 10:51 pm

ya bncede şu philip ayh snr etti beni
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPtsi Tem. 06, 2009 2:31 pm

Tamam yaa sildim onun olduğu resmi Smile
marshe

marshe

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 10, 2009 10:44 pm

en sevdiğim fotoğrafları...ikiside çok doğal çıkmışlar
Ani Lorak & Murat Muratani
marshe

marshe

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 12:45 pm

S pervogo vzgliada (At first sight) klip çekimine hazırlanırken.
Zaten klipte birlikte oynamışlardıı...

Ani Lorak & Murat Animurat
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 7:32 pm

Bu resmi görmüştüm.Paylaşım için sağol Wink
SukrAni

SukrAni

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptySalı Tem. 14, 2009 4:57 pm

Arkadaslar meraba,
Fotolar cok guzel,benim elimde oldukca fazla foto var hem Ani'nin hemde Murat'la beraber..
Ayrıca Çeşme Festivali'nde Karolina'yı izleme ve kulise kadar gidip onunla tanısıp sohbet etme fırsatı buldum..Aslında anlatabilecek cok seyim var onlarla ilgili..
Fotoları eklicem buraya..hatta simdilik ikisiyle olan fotolarımdan birine bu uzantıdan ulasabilirsiniz.. https://2img.net/r/ihimizer/img217/4581/fotogrrafsukranj.jpg Very Happy
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 17, 2009 4:25 pm

Ben seni Facebookta görmüstüm:))) Cok sanslısın senin yerinde olmayı isterdim valla:)))
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 17, 2009 4:31 pm

Bu arada bildiklerini anlatırsan cok memnun oluruz Very Happy
SukrAni

SukrAni

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 10:57 am

Wala hepinizinde tahmin ettigi gibi coook seker,mütevazi ve muhtesem yetenekli..zaten onun en sevdigim yanlarıda bunlar.. I love you
Bunun dısında fotolarda gordugunuzden cok daha guzel ve daha minyon..
Mesela ben cok sasırmıstım bu kadar minyon olucagını dusunmemistim,ama cok zarifti..
Esprili ve sıcakkanlı uzun sure kalamasamda guzelce konusabildik..
Konserde inanılmazdı,muhtesem bi ses ve sov..
Kısacası bence harika bi insan ve yetenegiyle,kibarlıgıyla ulkemizdeki bicok sanatcıya tas cıkaracak kabiliyette biri..
Tekrar olursa tekrar giderim konserine..
Murat abi ise aynı onun gibi..cok iyi olmuslar ya birbirlerine..Beni kulise o götürmüstü,nası heyecanlıydım anlatamam ama sonra iceri girip konusmaya baslayınca bisi kalmadı..
Neyse iste boyle,merak ettikleriniz olursa yine konusuruz,bicok sey konustuk cunku toparlamak cok zor Wink
herkese selamlar Smile
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 12:09 pm

Ben minyon olabileceğini tahmin ediyodum bi kere benim boyum 1.60 ve Aninin de 1.60 olabileceğini varsayarsak:

Ani & Murat'ın fotolarında bi şey dikkatimi çekti : Ani çok yüksek yopuk ( fotolardan gördüğüm kadarıyla tahminen 9-10 cm.) giymesine rağmen Murat ondan yaklaşık bi topuk boyu daha uzun oluyo.Klasik Türk erkeğinin boyunun 1.75 ile 1.80 cm arasında olduğunu varsayarsak bu benim tahminimi doğruluyo Very Happy Ani yaklaşık olarak 1.60 ile 1.65 arası boya sahip,belki o kadar bile değildir Very Happy

İşte ben Ani Lorak'la bu kadar ilgiliyim,gece yatmadan bunları düşünüyorum Very Happy
SukrAni

SukrAni

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 7:03 pm

Evet yani topuklu haliyle benden biraz uzundu ben 1.65 im yaklasık o da topuksuz 1.65 falandır..
Eminim cok seviyosun ama bide beni dusun 6 saatlik yolu sırf onu gormek icin gittim ve o sarkı söyledikten,sahneden indikten sonra kulise ulasabilmek icin yaklasık 15 kisiyle konustum,konserin geri kalanını yani Karolina'dan sonrasını izlemedim zaten umrumdada degildi hani..Smile
Ama sonunda amacıma ulastım,unutamıycagım bi anı oldu benim icin..
Fakat ben Rusya ve Ukrayna'yıda cok merak ediyorum,gitmeyi dusunuyorum ve mutlaka yine onları Angel'da veya baska biyerde ziyaret edicem..
Cunku Murat abi eger gelirsen mutlaka bizi gorebilirsin diyerek davet etti..Sanslıyız Türk oldugu icin..
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:40 pm

Doğru şanslıyız gerçekten Very Happy

Ben de seneye istediğim liseyi kazanırsam Ukrayna'ya gidebilirim belki,Oraya gidince de mutlaka Angel Lounge'a giderim yemeklerin çoğu Türk yemeği olduğundan sorun yaşamam Very Happy

Ah ah keşke güneyde bi yerde otursaydık o zaman Ani konserlerini kaçırmazdım tabi ama geçen sene bi konseri ilgisizlik yüzünden iptal edilmiş duyunca çok oldum.Neyse inşallah 2011'de Erzuruma gelir çünkü burada gerçekten çok fazla Ukraynalı ve Rus turist oluyo kışları.Hatta bayanların hepsi bikiniyle kayıyo nerdeyse Very Happy Eğer turistlerden birini görürsem mutlaka Ani'den bahsedeceğim.Gördüğünüz gibi geleceğe dair güzel planlarım var

Bu arada bildiklerini paylaştığın için teşekkürler,içimi rahatlattın.Kısa boyluyum diye üzülürken uzun olmak istemediğimi farkettim Ani sayesinde Very Happy

Bu arada bi şeyi merak ediyorum Murat abinin biraz Rusça bildiğini biliyorum ama acaba Ani de Türkçe biliyo mudur biraz ? Ne de olsa buraya ikinci vatanım demiş Smile
SukrAni

SukrAni

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyPerş. Tem. 23, 2009 11:22 pm

Konserde cok tatlı bi sekilde sizi seviyorum ve iyi aksamlar demisti Smile

Bunun dısında bi röportajından izledigim kadarıyla Murat abiden ogrenmeye calısıyormus fakat daha cok Murat abi Rusca ve Ukraynaca ogrenmeye calısıyomus orada yasadıkları icin..
Ama yavas yavas Turkce'yi söker bence zeki kızımız Very Happy

Ha bide bisi daha hatırladım konserde just don't talk about love ı soylemeden once sunları soylemisti ''i found my love in Turkey and now i'm very happy,i wish that everybody find their love'' (ben askımı Türkiye de buldum ve su an cok mutluyum,umarım herkes kendi askını bulur)..Bu sözler hala cınlıyo kulagımda..Ne geceydi ya..Bi anda gecti zaman..Gecen yaz 05-07-2008..ben bu geceyi ''rüya gibi'' diye adlandırdım..like a dream.. I love you
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 24, 2009 10:40 am

Aynı sözleri Hürriyet gazetesi için de söylemiş canım benim I love you

Bu arada röpörtajını nerden izledin hatırlıyorsan eğer Very Happy

Ben başka bi foruma da üyeyim de ordan gördüğüm kadarıyla bi sürü Ani hayranı var galiba.Zaten Ani hayranı olmayanları da ben hayran yaptım.Bana Ani'yi magazinlerde falan gördüklerini söylemişlerdi Esc günü.Bendeki şansa bak magazinleri kaçırmam ama kaçırdığım tek magazinde Ani çıkmış Very Happy O olaydan sonra magazin izlemiyorum eskisi kadar Very Happy
AngelKarolina
Moderatör
Moderatör
AngelKarolina

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 24, 2009 10:43 am

Bu arada görüyosunuz Aninin Türkiyede az hayranı var ama öz hayranı var.Ani konusunda Ukraynalılardan daha bilgiliyiz Very Happy
'Lilith.
Admin
Admin

Ani Lorak & Murat Empty
MesajKonu: Geri: Ani Lorak & Murat   Ani Lorak & Murat EmptyCuma Tem. 24, 2009 2:18 pm

Evetttt XD Hepğiniz süpersiniz Very Happy
https://anilorakturkeyfan.4umer.com

Ani Lorak & Murat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ani Lorak Oylama
» Fotoğraf Ani Lorak ve
» ani lorak karışık resimler
» Ani Lorak ve Hürriyet Gazetesi Röpörtajı
» Ani Lorak'ın geçen sene Türkiyedeki fotoğrafları:))